پنج شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲  -  Thursday, December 7, 2023
جستجوی پیشرفته
بخش گلخانه
 عبارت *      جستجوی پیشرفته

برگزاری جلسه بررسی گزارش پیشرفت پروژة مدیریت و فناوری تولید در محیط های کنترل شده
جلسه بررسی چگونگی پیشرفت "پروژه مدیریت و فناوری تولید در محیط های کنترل شده" مربوط به طرح ملی " تدوین و به‌هنگام‌سازی الگوی کشت ملی محصولات زراعی، باغی و گیاهان داروئی" در موسسه تحقیقات فنی و مهندسی برگزار و مجریان مربوطه گزارش‌های خود را ارائه نمودند.

جلسه بررسی گزارش پیشرفت پروژة مدیریت و فناوری تولید در محیط های کنترل شده از زیر پروژه­های طرح ملی " تدوین و به‌­هنگام­‌سازی الگوی کشت ملی محصولات زراعی، باغی و گیاهان داروئی " روز چهارشنبه مورخ 1402/08/10 از ساعت 13-10 در محل این موسـسه برگزار شد.

این جلسه با حضور  قاسم زارعی، مجری مسئول پروژه و توکلی، نماینده  دفتر امور اقتصادی سازمان و مجریان محورهای پروژه برگزار شد.  پروژه " مدیریت و فناوری تولید در محیط های کنترل شده " دارای 10 محور در زمینه  مهندسی گلخانه، کنترل تنش های محیطی زنده و غیر زنده توسط محیط های کنترل شده، اهمیت سایر محیط های کنترل شده (سایبان و کارخانه گیاهی)، پس از برداشت و کاهش ضایعات، چگونگی مصرف نهاده های گلخانه ای (بذر، آفت کش و کود)، مصرف بهینه آب در گلخانه میباشد. در این جلسه هر کدام از مجریان گزارش های پیشرفت محورهای محوله را ارائه کرده و به سوالات حاضرین پاسخ دادند.
 
 


۱۴۰۲/۰۸/۱۴
تعداد نمایش: ۶۷
مشاهده اخبار گروه خبری 'بخش گلخانه'

نظر و امتیاز برای این خبر
 
نام و نام خانوادگی:
1 2 3 4 5
لطفا نظر خود را بنویسید:
 
آمار مشاهده صفحات